Primite pe gmail de la iubi:
Mozilla despre Google Chrome
Chief executive officer de la Mozilla, neica John Lily ne spune ce crede el despre noul browser de la Google, Chrome la el pe blog, si ne dam seama de respectul pe care il au firmele din strainatate fata de concurenta. „It should come as no real surprise that Google has done something here — … Citește mai mult
iLL’s Crib – Poze & wassup
Merge treaba? Merge!
Ieri seara pe la un 21:30 – 22:00 decent am fost la casa sa vad care mai este situatia si partea cea mai buna am mers insotit de cel care o sa faca mobila de bucatarie, da, am dat comanda de mobila de bucatarie. Mi-a spus ca o sa fie gata de maine intr-o saptamana, nu prea cred eu in spiridusi dar hai, fie, sa speram ca se tine omul de cuvant.
Deja se lucreaza in sufragerie si au mai ramas de lucrat holul de la intrare si biroul. Sambata o sa merg sa imi cumpar parchet si niste moloz de dat pe pereti daca o mai fi nevoie.
Simt un junghi in portofel…
In continuare… poze!
Muzica pentru munca
Cred cu tarie ca intr-un mediu de munca lipsa totala a muzicii poate influenta activitatea si randamentul oamenior care lucreaza, in bine sau rau. Astazi am avut in playlist muzica buna: – Led Zeppelin – Stairway To Heaven – The Rolling Stones – Satisfaction – The Doors – Light My Fire – The Eagles – … Citește mai mult
Google Chrome
Google Chrome este un nou browser! Pana acum Google mi-a placut cu toate pachetele software lansate. Azi de dimineata vad la Piticu status la Yahoo „Instalati-va ma Google Chrome„, dau click, ajung la el pe blog si din blog in home page-ul lui Google Crome. Am vazut „Descarca”, am dat click, s-a descarcat, am instalat … Citește mai mult
