Vreme trece, vreme vine… noi emigram?
Statul o sa ia si chilotii de pe tine! M-am uitat pe statul de plata de anul trecut si am realizat, din nou, ca platim taxe ca prostii si nu avem parte de nimic din partea autoritatii care guverneaza acele sume de bani. Domeniul Santate: avem o taxa de asigurare medicala! Vine un dobitoc si … Citește mai mult