Ultima zi de concediu…
? Ca orice prestator care se respecta mi-am luat un concediu mai lung ca sa mai am 3 zile de relax, sa pot sa ies/vorbesc/interactionez cu prietenii. Cele 3 zile au decurs cam asa: Luni: BORED Marti: BORED Miercuri: BORED In toate cele 3 zile de relax am adormit de nenumarate ori la TV, am … Citește mai mult