Parcul ultramodern din Drumul Taberei
Mi-a sarit in ochi articolul asta de la Piticu. Locuiesc de 6 ani in Drumul Taberei si de cand au pornit lucrarea „metroul” am decis sa ma abtin la comentarii negative si carcotase vis a vis de conditiile in care se circula si de sentimentele care ne incearca pe noi locuitorii de Taberei. Un cartier … Citește mai mult