Parcul ultramodern din Drumul Taberei

Mi-a sarit in ochi articolul asta de la Piticu. Locuiesc de 6 ani in Drumul Taberei si de cand au pornit lucrarea „metroul” am decis sa ma abtin la comentarii negative si carcotase vis a vis de conditiile in care se circula si de sentimentele care ne incearca pe noi locuitorii de Taberei. Un cartier … Citește mai mult

Ai incredere! Candidatii sunt cu mainile curate!

Ce titlu de propaganda am scris. Daca l-as citi la cineva cu siguranta m-as enerva, daca l-as citi pe un fluturas precis as injura. De la campania MERGI LA VOT pana la MERSUL la vot mai este putin, iar eu, cetatean al Romaniei, locuitor al Bucurestiului, am incredere oarba in viitorii primari. Ei nu sunt … Citește mai mult