Cartierul meu – UNIC!

– O zi linistita de joi, o vreme aproape perfecta (batea vantul si se anunta furtuna), un program perfect la TV… overall o zi perfecta (si din alte motive). Incerc sa adorm cu descopery dar era prea interesant, pana la urma am inchis calculatorul si am incercat sa adorm manual. Parca era cam cald. M-am … Citește mai mult

2007.

Sa fie un an mai bun. La multi ani! 2006 a fost un an plin de… invataminte pozitive si negative. Yin si Yang au fost oarecum in echilibru… dar se poate si mai bine! Ne vedem in 2007 mai destepti si europeni pentru ca intram in *ue. O sa fie mai bine sau mai rau? … Citește mai mult