Relaxeaza-te si uita ca e marti ai ai 3 ceasuri rele. 1 – pentru ca ploua, 2 – i feel kinda sick (cred ca ma incearca o raceala), 3 – mai sunt 4 zile pana la weekend!
Pe mine ma relaxeaza muzica din joculetul de mai jos. Multe puncteeeeeee!
Calm… la suprafata.
Azi as putea sa descriu ziua de azi asa: M de la munca, muci, multe mailuri, am mermelit. M-am trezit binedispus – ca muta – pe la 5:50 dimineata. Aveam impresia ca am intarziat la munca, dar m-am linistit dupa ce am vazut ceasul. Cum mai aproape era canapeaua decat patul am adormit din nou … Citește mai mult
Relaxeaza-te si uita ca e marti ai ai 3 ceasuri rele. 1 – pentru ca ploua, 2 – i feel kinda sick (cred ca ma incearca o raceala), 3 – mai sunt 4 zile pana la weekend!
Pe mine ma relaxeaza muzica din joculetul de mai jos. Multe puncteeeeeee!
Pentru ca eu nu cred in „marti – 3 ceasuri rele”, azi o sa va explic de ce! Pisica neagra si ceasurile rele sunt doar superstitii stupide. Ieri cand am plecat de la munca am vazut o pisica neagra, un pui pufos si cu ochii albastri. M-am oprit si m-am conversat cu ea. Matza tot … Citește mai mult
? Un zgomot monoton de ventilator, un licar de la mouse si cateva suvite de fum se prelingeau precum… diareea… prin aerul rece din camera. Mintea mea zboara prin alte locuri. Ma gandesc la cai verzi pe pereti si astept parca drogat sa ma sune cineva sa se mai incarce cartela. Azi am trudit iar … Citește mai mult