Sa luam o mana de oameni si sa le dam blog. Acea mana de oameni o vom numi „Blogosfera”. Din nume nu reiese decat ca este vorba despre un grup de posesori de blog, care scriu pe blog, reprezinta oarecum opinia si oglindeste in proportie de x% ce crede romanul, ce vede, ce vrea.
roblogfest
RoBlogFest Reloaded
Asadar si care Vasilica? Pe la 9 ne-a cules Alin din Piata Unirii si am plecat in bolidu lui. Am gasit repede fabrica si ne-am asezat la coada care semana nespus de mult cu [virgula] cozile comuniste la carne. Dupa ceva vreme de stat la coada cu restul bloggerilor (chestie pe care nu mi-o imaginam … Citește mai mult
RoBlogFest
Azi… dupa 9 seara… RoBlogFest. Cica am participat si eu, (am fost autonominalizat la fel ca Alin) din inertie 🙂 Ne vedem acolo, bem o bere, maxim doua! O sa va fac fotografii si o sa discutam despre nemurirea sufletului. Acum astept sa se termine ziua de munca. Piticule … auzi ma ca cica au … Citește mai mult