RoBlogFest

Azi… dupa 9 seara… RoBlogFest. Cica am participat si eu, (am fost autonominalizat la fel ca Alin) din inertie 🙂 Ne vedem acolo, bem o bere, maxim doua! O sa va fac fotografii si o sa discutam despre nemurirea sufletului. Acum astept sa se termine ziua de munca. Piticule … auzi ma ca cica au … Citește mai mult