Ce e cu spamul nene?

De 1 saptamana am in comentarii la „Spam” o tona de comentarii (cateva sute), stranse cam 1 data la 12 ore. A inceput sezonul spamului? Am o intrebare pentru cei care fac spam: daca vad ca nici un comentariu nu a fost publicat de ce se mai chinuie dupa o saptamana de ciocanit la comentarii? … Citește mai mult

Now what? 2009!

Mda… Am trecut in 2009. Alt an, surprinzator va fi mai interesant decat 2008 din multe puncte de vedere. Trecerea dintre ani ne-a prins cu sampania in pahare. Am baut o gura de sampanie si am trecut la cele care le facem pana atunci. Anul acesta nu ne-a mai interesat atat de mult numaratoarea inversa … Citește mai mult