La multi ani 2009!

Cu texbox-ul gol nu imi vin multe de a ura. Un calduros la multi ani si cele mai sincere urari de bine. Sa faceti in 2009 tot ce va propuneti. Sa aveti parte de sex, bani, mancare si bautura (si alea de vin pe langa). Inca cateva sfaturi: ca sa nu treceti in 2009 cu … Citește mai mult

Trei culori cunosc pe lume

A parut o petitie cu titlul „Un singur steag pentru Romania„. Iar am impresia ca ne pierdem vremea cu lucruri de finete, chestii care se dovedesc a fi inutile si consuma aiurea resurse. In acest moment, anexa legii precizeaza despre aceste culori doar “albastru-cobalt”, “galben-crom” si “rosu-vermion”, detalii care nu reprezinta specificatii tehnice clare. Adica? … Citește mai mult

Filme naspa 2008

2012 Doomsday – pure crap! Veti pierde 90 de minute pe care nu le veti mai recupera niciodata! Disaster Movie – la fel cum spunea Tara, 3 minute dureaza sa te scarbesti de el… The day the earth stood still – un remake de cacat al filmului cu acelasi nume din 1951 – daca nu … Citește mai mult