Dimineata pe racoare… UNDE-I MASINA?
Te-ai trezit de dimineata, ai mancat parizer, ai fumat si cafelit… Cobori din blocu’ comunist si dai din telecomanda sa-ti deschizi masina. Nu se mai aude bip-bip-poc-poc-poc. Cand te apropii mai mai mult de „parcare” iti dai seama ca masina nu-i. A fost furata? De ce nu mai este nici o masina? Ce s-a intamplat? … Citește mai mult