Litoral Romania

Nu cred ca iti trebuie mult sa te convingi ca litoralul romaniei nu-ti merita banii! Hotelierii sau „gazdele” iti zambesc doar cand ploua afara, ca poate stai la ei. Daca este soare si sezon te vor trata ca pe ultimul om, ca banii tai nu-s buni daca stai 2 nopti, ca cearceafurile murdare sau pline … Citește mai mult

Metrorex, multumim…

Vestile bune se tin lant! Pe toate planurile „the shit hits the fan” si Metrorex ne face o super surpriza, creste preturile calatoriilor. Eu nu sunt multumit de serviciile lor: dimineata la Crangasi astepti pana la 8 minute metroul, e foarte aglomerat, prost aerisit si hai sa fim seriosi e superjeg prin statii… Cartela 2 … Citește mai mult