Se pare ca o parte din pariuri le-am pierdut. Nu au avut loc evenimente violente, nu am vazut nici un candidat la primarie sa-i sustina… O gramada de casca-gura dar, de 2 ori mai multi fotografi! Cu mic, cu mare si aparatul din dotare, au venit sa pozeze la indecenta glasuitoare.
Jandarmeria si alte forte de ordine au fost de 2-3 ori mai multi decat participantii la mars. Au „amortizat” cateva „miscari” si nimeni nu s-a ales cu capul spart! In continuare… fotografiile.
