Imobiliarele incotro? Inspre… pl.a

? Suna telefonul. TZRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR sau de fapt altfel ca se suna pe mobil. Pe partea cealalta a telefonului o voce sictirita si acra raspunde: ? – Dea… – Alo, buna ziua, va sun in legatura cu garsoniera din stefan cel mare de langa stadion… mai este valabil anuntul… La fel de sictirita imi raspunde (voce … Citește mai mult

Wannabe?

Care e treaba oameni buni? Geci cu puf? Ma duc vineri in un local numit „Fabaria”. Jos era full asa ca ne-am asezat la etaj… Jumatate de ora am asteptat sa vina baiatu sa ne aduca un meniu si inca jumatate sa ne ia comanda… Atmosfera placuta acolo, muzica italiana, mancare buna, bautura … ca … Citește mai mult