Wishlist error…

De ce nu e bine sa bolduiesti in wishlist: am primit 3 si nu-s toate mici. 2 sunt HUGE! :)) La anu fac o lista cu bifat, nebifat si asa mai departe. Acum iLL’s Crib poate organiza Narghilea Partyyyyyyy! Piticu a adus o cana… GENIALA!

Ieri a fost sambata si azi… am mai imbatranit un an

Sambata. Numai ideea de zi de sambata ma facea sa zambesc pana acum 1-2 luni. Era ziua in care dormeam mai mult, ziua in care leneveam si faceam ce vroia basca mea (sau basca iubitei). Ultimele x sambete au fost zile de moloz, cateodata si duminicile erau zile de moloz si murexin. V-am pregatit sufleteste … Citește mai mult