Photowalk la munte

snow-mountain

In primul rand nu am mai scos aparatul foto la plimbari de ceva vreme (nu se pune plimbarea de prima ninsoare, ca nu am facut ce vroiam), in al doilea rand nu am mai fost la munte de prin 2008, iar atunci am mers la o plimbare cu masina prin zona aia. Nu a fost „la munte”. In al 3-lea rand… nu am fost cu trenul!

Pentru o iesire din Bucuresti, la aer curat, am ales sa facem un Photowalk #11 la munte. Ne adunam sambata pe 17, la 7 dimineata in Gara de Nord si luam acceleratul. 2 – 3 ore pe tren, program de voie, fara griji, fara probleme.

Citește mai mult

Promovare Photowalk.ro

Salutari, A trecut destula vreme de cand am pornit photowalk.ro si am devenit o comunitate stransa de pasionati de fotografie. Acum venim si cerem ajutorul celor care pot si vor sa promoveze photowalk.ro. Mai jos sunt niste bannere cu photowalk.ro pe care va incurajam sa le folositi pe site-urile voastre. Ajutorul va fi reciproc 😀 … Citește mai mult