SofistiCAT 2010

A mai trecut un SofistiCAT, a mai trecut un weekend.

De observat ca:

– locatia din Romexpo aleasa a fost mult mai buna decat Sala Palatului
– lumina buna pentru foto
– aveai loc sa stai sa admiri felina
– aveai inghetata
– ape si alte zemuri

Romanul inca da cu mana in gratii sa atraga atentia matzei, chiar si daca streseaza mai mult… Pisicute obosite si stresate…

Foto in continuare!

Citește mai mult

Azi

Nu am chef de nimic… Vreau sa stau pe o plaja cu nisip fin la marginea marii, o mare cu apa turcoaz, cu o bere rece slab alcoolizata langa mine… si sa adie vantul incet! Poate maine…