Confesiunile unui sofer incepator
Hello… Sunt incepator… Imi este inca greu, inca invat. Nu am chiulit de la scoala si nici nu am fost un elev delasator. Am facut scoala la 31 de ani, dintr-un imbold de a mai face ceva, dupa sau inainte de munca. Un mic proiect care sa imi ocupe timpul. E destul de greu la … Citește mai mult