Wannabe?

Care e treaba oameni buni? Geci cu puf? Ma duc vineri in un local numit „Fabaria”. Jos era full asa ca ne-am asezat la etaj… Jumatate de ora am asteptat sa vina baiatu sa ne aduca un meniu si inca jumatate sa ne ia comanda… Atmosfera placuta acolo, muzica italiana, mancare buna, bautura … ca … Citește mai mult

Hi, i’m Chuckles!

Care Chuckles? Ala care te injura cand treci pe roshu incercand sa nu prinzi semaforul, ala care te injura cand stai lipit de mine in tramvai/metrou, ala care te spurca cand te aude cu maneaua in telefon, ala care te blesteama cand iti vede dacia roz tunata cacacios, cu abtzipizde cu „TURBO”. Sunt ala care … Citește mai mult