Indiferenţă

Marti: afara un cer clar, cald, lumea zumzaia cu stomacele facute praf de la sutele de kilograme de carne de miel consumata de paste, toti adolescentii pregatindu-se sa mai scoata la iveala un coş… ce mai! O zi superba. M-am intalnit cu Andreea sa mergem la Fotohobbyshop sa-si cumpere un tanculet. 28-70/2.8 Tokina. L-am cumparat … Citește mai mult

2 aprilie si o sarma

1 aprilie a fost o zi de rahat. De ce spun asta? Pentru ca din toate punctele de vedere 1 aprilie a supt-o. La munca a fost ca curu, si asa mai departe!

Azi in schimb pe 2 aprilie a fost mai bine. MULT mai bine! Summit-ul NATO a inceput, am ajuns la munca in 10-15 minute (deci se circula mai mult decat bine), am facut aproape tot ce mi-am propus, asadar way to go 2 aprilie!

Citește mai mult