Now what? E doar niste zapada!
Ieri am fost sa facem fotografii la nebunia de Bucuresti inzapezit. Ca in anii trecuti in care aia de la primarie au zis ca sunt pe felie s-a vazut ca nu e asa. Avem pluguri dar sunt doar colinde si pe langa asta sunt la diminutiv adica plugusoare. In noaptea dinaintea surprizei „nametul” sau „sa-mi … Citește mai mult