Teh Kitchen

😀

Asta inseamna ca a venit! Sunt super happy! Am si masa rabatabila pentru mica bucatarie, am si hota… Ieri a fost montata dar mi-a fost lene sa fac poze, mai ales ca eram RUPT de oboseala! PS. Mi-am comandat inca 2 dulapuri… care vor veni peste 2 saptamani (teoretica).

PS. Mobila de bucatarie nu este TOATA. Mai are sa imi aduca un corp care l-a facut mai lat cu 5cm, asta ca sa revin iar la problemele cu oamenii care fac mobila. Nu eu fac mobila ca sa iau seama de toate detaliile (cum ar fi teava de gaze), asadar las grija asta, detaliile, pe carca aluia care face mobila.

Iaca poze 😀

Citește mai mult

iLL’s Crib – Poze & wassup

Merge treaba? Merge!

Ieri seara pe la un 21:30 – 22:00 decent am fost la casa sa vad care mai este situatia si partea cea mai buna am mers insotit de cel care o sa faca mobila de bucatarie, da, am dat comanda de mobila de bucatarie. Mi-a spus ca o sa fie gata de maine intr-o saptamana, nu prea cred eu in spiridusi dar hai, fie, sa speram ca se tine omul de cuvant.

Deja se lucreaza in sufragerie si au mai ramas de lucrat holul de la intrare si biroul. Sambata o sa merg sa imi cumpar parchet si niste moloz de dat pe pereti daca o mai fi nevoie.

Simt un junghi in portofel…

In continuare… poze!

Citește mai mult

Ui-Chend

Pe unul dintre prietenii mei cei mai buni il cheama Ui-Chend. Nu este chinez, vietnamez sau congolez. Este sfanta treime vineri-sambata-duminica. Vineri mi-a adus inca un film de developat, acum am doua puse la asteptat. Luni vor vedea lumina masinii de developat, si voi posta aici rezultatele 😀 Azi… o sa mergem la un eveniment … Citește mai mult