Ui-Chend

Pe unul dintre prietenii mei cei mai buni il cheama Ui-Chend. Nu este chinez, vietnamez sau congolez. Este sfanta treime vineri-sambata-duminica. Vineri mi-a adus inca un film de developat, acum am doua puse la asteptat. Luni vor vedea lumina masinii de developat, si voi posta aici rezultatele 😀 Azi… o sa mergem la un eveniment … Citește mai mult