Pentru ca in Romania nu exista scule audio vechi care sa arate bine in magazinele de profil (vezi Constantinidis de pe Covaci) am apelat la old faithfull forum.computergames.ro dupa multa vreme de cautari…
Bucurestiul in ceata!
Prima oara cand nu am aparatul la mine (de cateva luni bune) si vad ca Bucurestiul este in ceata. Nu este stire de Antena 1 sau macar de stirile de la ora 5. Voi va bucurati cand afara este ceata? Eu ma gandesc la fotografiile pe care as putea sa le fac la jocurile de … Citește mai mult
