Am zis ca merg cu aparatul foto dupa mine!
La 7:02 s-au scos foile de hartie pe de-o parte. Pe alta parte s-au scos camerele foto, video si asa mai departe. Am avut numai 3 minute sa capturez momentul. Enjoy!

Mai multe foto in continuare!
Calm… la suprafata.
Am zis ca merg cu aparatul foto dupa mine!
La 7:02 s-au scos foile de hartie pe de-o parte. Pe alta parte s-au scos camerele foto, video si asa mai departe. Am avut numai 3 minute sa capturez momentul. Enjoy!

Mai multe foto in continuare!
Dacă ai o inimă mare vino şi convinge-ne! Flash mob-ul reprezintă o adunare spontană de oameni. Pentru o perioadă scurtă de timp un grup mare de oameni care nu se cunosc intre ei se adună intr-un loc şi fac concomitent aceeaşi acţiune după care pleacă în direcţii diferite. Acest flash mob se realizează pentru o … Citește mai mult
Nici sa nu va ganditi sa intrebati! Am ajuns azi la munca mai mult mort decat viu pentru ca nu mi-am reglat somnul pe programul „munca”. Am adormit cu greu pe la 3 dimineata si acum simt cum se invarte biroul cu mine, ma doare stomacul si mi-e rau. In birou e cald si dupa … Citește mai mult
Japonezu’ genial pe nume Tomohiro Nishikado a avut ideea. In 1978, Space Invaders a luat fiinta… un joc care nu are nevoie de acceleratoare grafice si nici macar nu trebuie sa fi treaz ca sa il joci.
Mai departe il poti juca:
„Care-i treaba? Vad ca nu ai mai scris de mult pe blog.” Treaba este urmatoarea dragi prieteni: 1. Cu toate ca am fost in concediu am fost cu treaba la iLL’s Crib. Am facut curat, am jumulit linoleum, am spalat pe jos, am curatat tocaraia de plasticele pe care scrie Trocal, am curatat de praf … Citește mai mult