WORK! I love my job?
Joi la munca. A 4-a zi de preaviz. Pun pariu ca nu o sa fie cea mai plictisitoare dar prin prisma unei dureri de cap care m-a bantuit de cand am dat drumu la un server (si de atunci imi vajaie in cap 12 ventilatoare care il tin rece, 12 hard disk-uri SCSI la 10mii … Citește mai mult