Primesc de la PuttyCat (nu binecunoscutul client SSH putty) o leapsa… la ce melodii ma gandesc eu acu (piticii mici de pe creier)? Ei bine, am hard-ul plin de muzica, 80% junk and crappy music. O amestecatura, o varza, o tocanita de melodii, pe care imi este extraordinar de lene sa o aranjez. In general melodiile intra pe shuffle si dau next pana cand imi place melodia. De ce ma chinui? Pentru ca imi este EXTRAORDINAR de lene sa imi fac curatenie in muzica. Am avut 3 tenatative pana acum. Cum iLL e baiat bun iaca la ce se gandesc urechili lui:
Muzica pentru munca
Cred cu tarie ca intr-un mediu de munca lipsa totala a muzicii poate influenta activitatea si randamentul oamenior care lucreaza, in bine sau rau. Astazi am avut in playlist muzica buna: – Led Zeppelin – Stairway To Heaven – The Rolling Stones – Satisfaction – The Doors – Light My Fire – The Eagles – … Citește mai mult