Muzica-n casti?

Astazi ne-a atras atentia o doamna ca o deranjeaza muzica din casti, mie si unuia atarnat de bara troleului de langa mine. Voi va mai auziti gandurile? Dati mai incet muzica aia ca ma deranjeaza! Eu ma rockaream cu niste Ac/Dc, cel de langa mine cred ca avea si el ceva asemanator… Ne-am scos castile … Citește mai mult

Multumim RATB!

Peste o mie de angajaţi RATB protestează la autobaza Titan, aceştia refuzând să iasă cu autobuzele, troleibuzele şi tramvaiele pe trasee. Protestul a fost declanşat, miercuri noapte, la acţiune participând iniţial 400 de angajaţi ai regiei. (pe Mediafax) Va multumim dragilor ca v-ati gandit la o greva neanuntata si ati pus Bucurestiul pe butuci. Acum … Citește mai mult