Photowalk la frig – 12 ore nevoie de antigel

Nu stiu cum se face dar de fiecare data cand zic ca umplu 4GB de card nu imi iese.

Am plecat sambata cu photowalkerii sa facem poze, nu am mai iesit in Bucuresti ca deh, l-am pozat si raspozat de atatea ori si nu mai are farmec, pentru moment. Am spus sa facem ceva wild: hai la munte. Eu nu am mai fost de 1 an si ceva la munte, imi era dor de munte, TSK a zis ca vrea, Jamayk, Gabi la fel… asadar am plecat la munte! Photowalk Romania e la SINAIA 😀 Nu stiu cat de „munte” este Sinaia, avand in vedere ca s-a transformat in statiune de pantofari (iar sambata am vazut-o sus pe munte la cota 2000 pe una care purta niste cizmulite trendy cu toc) dar m-am simtit ca la munte exact dupa ce am plecat cu telecabina. Peisajul s-a transformat 100%, restul de fotografii le gasiti aici!

Citește mai mult

Wee! Chen. D?

3 zile bai oameni buni. Ce am facut weekend-ul asta? Ei bine este simplu, sambata mi-am montat perdelele (si am facut febra musculara de la o nenorocita de bormasina), am facut curat, am fost la shopping pentru casa & then am stat la o sticla de vin cu niste prieteni. Duminica am incercat sa joc … Citește mai mult