Wee! Chen. D?

3 zile bai oameni buni. Ce am facut weekend-ul asta? Ei bine este simplu, sambata mi-am montat perdelele (si am facut febra musculara de la o nenorocita de bormasina), am facut curat, am fost la shopping pentru casa & then am stat la o sticla de vin cu niste prieteni. Duminica am incercat sa joc … Citește mai mult

A mai trecut un weekend!

Si… a mai trecut un weekend!

Dupa o saptamana de munca si fara nicotina din plin in care sincer parca nu legam actiunile, a venit un weekend, ce-i drept mai putin odihnitor. Toata saptamana trecuta parca nu am fost eu. Memoria de scurta durata a dat rateuri, uitam sa fac diverse lucruri minore, nu-mi legam cuvintele, nu gandeam ca mine. La job s-a vazut asta. Am ajuns de 3 ori consecutiv in Data Center cu planul sa fac X si am facut orice altceva decat treaba X. Oare de ce? Te pomenesti ca-s stresat. Sper ca saptamana asta… sa fiu mai eficient!

Citește mai mult