Casnic in concediu

Ieri am stat in casa. Am recuperat ore de somn, curatenie si m-am uitat la un calorifer cum pica apa din el. Nu din calorifer, ci de la primul racord. Pic-pic-pic sa stai in casa de paza. Am pus o oala si un jgheab din celofan si luni chem profesionist sa repare buba! Am reusit … Citește mai mult

Wee! Chen. D?

3 zile bai oameni buni. Ce am facut weekend-ul asta? Ei bine este simplu, sambata mi-am montat perdelele (si am facut febra musculara de la o nenorocita de bormasina), am facut curat, am fost la shopping pentru casa & then am stat la o sticla de vin cu niste prieteni. Duminica am incercat sa joc … Citește mai mult